Interim Beleidsadviseur / Projectleider HR – Hillegom

Interim Beleidsadviseur / Projectleider HR – Hillegom

Introductie

Een van onze opdrachtgevers, Werkorganisatie HLTsamen, heeft DutchDare International gevraagd de selectie te doen van een  Beleidsadviseur / Projectleider HR.  De opdracht start per eind juni en heeft een looptijd van minimaal 4 maanden. Er geldt een optie op verlenging. De gevraagde inzet bedraagt  gemiddeld 24 uur per week. Aanwezigheid in de zomermaanden wordt verwacht!

Functie

De werkzaamheden zijn gericht op het leveren van verschillende HR-gerelateerde beleidsstukken en projecten in lijn met het ontwikkelplan van de organisatie. De opdracht omvat drie onderdelen:

  •  Coördineren opvolging Werkbelevingsonderzoek (WBO): De resultaten van het Werkbelevingsonderzoek zijn in mei 2025 binnen HLTsamen gepresenteerd. Het is aan het management om hier verder met de teams – door middel van teamsessies – mee aan de slag te gaan voor 1 oktober 2025. Deze opvolging moet worden gecoördineerd. Het doel is 2-ledig, nl

1. De resultaten van het WBO integreren in werk- en teamplannen voor duurzame inzetbaarheid en medewerkersbehoud.

2. Op basis van de resultaten van het WBO en de teamsessies een advies op te stellen voor HLT of en welke aanvullende ondersteuning nodig is om de gewenste cultuurverandering op houding en gedrag te concretiseren. Richting voor cultuurverandering is vastgelegd in een inrichting- en ontwikkelplan HLT.

  • Opstarten WBO 2026 (WBO is in 2024 en 2025 ook geweest).
  • Beleidsstukken: Herprioriteren van de wensenlijst voor op te leveren beleid in 2025 en voorstel doen voor 2026. Vervolgens schrijven van beleidstukken (nader af te stemmen welke). Voorbeelden:  Op dit moment ligt het voorstel voor een Vitaliteitsaanpak bij de OR. Na definitieve besluitvorming zal een implementatie- en communicatieplan moeten worden geschreven zodat ze daadwerkelijk de Vitaliteitsaanpak kunnen implementeren.
  • Afmaken van beleidsstukken die gaan over compensatieverlof, toelagen, spelregels en proces voor toekennen van gratificaties.
  • Performance Management: De opdracht voor het verbeteren van kwaliteit en kwantiteit van medewerkersgesprekken wordt uitgezet bij een extern bureau. Waar nodig word je als adviseur ingezet en werk je mee in het project.

Inlichtingen

Denk jij aan de functie-eisen te voldoen, laat het ons weten. Stuur zo snel mogelijk jouw -op deze vacature/opdracht toegespitst- CV (in Word), veilig via onze website. Geef in het cv duidelijk aan hoe jij aan het bovengenoemde profiel voldoet.

Wat staat er in je CV?
Uiteraard omvat het CV jouw levensloop qua werk en ervaring. Denk eraan in jouw CV zoveel mogelijk woorden uit de taakomschrijving terug te laten komen. Dit zorgt voor herkenbaarheid bij de lezer.
Na ontvangst van jouw gegevens, krijg je een bevestiging per e-mail. In de bijlage vind je een document, waarin beschreven staat hoe wij graag samenwerken.

Ben je zelf niet beschikbaar, maar ken je iemand die dat wel is en die volgens jou past op het functie profiel, wil je de opdracht dan doorsturen of contact met ons opnemen? Bij voorbaat bedankt!

Heb je behoefte aan meer informatie, bel dan met ons Recruitment team, +31 85 833 2040.

 

Sollicitatie

DutchDare International vindt privacy en cyber security erg belangrijk. Lees dan ook eerst ons Privacy Statement. Met het inschrijven en/of reageren op een opdracht of vacature ga je expliciet akkoord met de verwerking van je persoonsgegevens door ons.

 

Alle overige opdrachten staan hier